YARDIM

Nasıl Üye Olabilirim? Nasıl Bayi Üye Olabilirim? Üye Olmak İçin Yaş sınırı Var Mı? Mail Adresime Üyelik Maili ve Güvenlik Kodu Maili Gelmiyor Üye Olduktan Sonra İletişim Bilgilerimi Değiştirebilirmiyim? Site Hesabıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Bakiye Yükleme Seçenekleri Nelerdir? Havale / EFT / ATM Ödemesi Yaptım. Bakiye Hesabıma Nasıl Eklenecek? Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Yurtdışından Ödeme Yapabilirmiyim? Fazla Ödeme Yaptım / Artık Alışveriş Yapmayacağım. Kalan Paramı Geri Alabilirmiyim? Bonus Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Bonus Kazanabilirim? Bonus Bakiyeyi Nakite Çevirebilirmiyim? E-PİN Nedir? Nasıl Sipariş Verebilirim? Satın Aldığım E-PİN Koduna Nereden Ulaşabilirim? E-PİN Satın Aldım. Yükleyemedim / Hatalı Çıktı Ne Yapmalıyım?

Satın aldığınız E-PİN kodunun nasıl yükkleneceğini bilmiyorsanız satın aldığınız kategoride yükleme adımlarını görebilir ve uygulayabilirsiniz. Buna rağmen yapamıyor yada aldığınız kod yüklerken hata veriyor ise, lütfen Canlı Destekten bize bildiriniz. Mesai saatleri dışındaysak ve canlı destek operatörlerimiz kapalı ise Sorunlu Kod başlığı ile satın almış olduğunuz E-PİN kodu ve yaşadığınız sorunu belirterek bilgi@yedioyun.com mail adresine mail atınız. İlgili birimimiz size sorunun çözümü hakkında en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Aldığım E-PİN Kodunu İade Edebilirmiyim? İstediğim Zaman Üyeliğimi Sonlandırabilirmiyim? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Teslimatları Nasıl Yapılmaktadır? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Alımı Yapıyormusunuz?
Hızlı Satın Al