YARDIM

Nasıl Üye Olabilirim? Nasıl Bayi Üye Olabilirim? Üye Olmak İçin Yaş sınırı Var Mı? Mail Adresime Üyelik Maili ve Güvenlik Kodu Maili Gelmiyor Üye Olduktan Sonra İletişim Bilgilerimi Değiştirebilirmiyim? Site Hesabıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Bakiye Yükleme Seçenekleri Nelerdir? Havale / EFT / ATM Ödemesi Yaptım. Bakiye Hesabıma Nasıl Eklenecek? Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

1- Üye menüsünde bulunan Bakiye Yükleyin linkine tıklayınız.

2- Açılan sayfada Kredi Kartı seçeneğine tıklayınız.

3- Ekrandaki kutucuğa yüklemek istediğiniz tutarı yazıp onaylayınız.

4- Son adımda ise 3D Secure ile korunan ödeme sayfasına kart bilgilerinizi girip, bankanızın size göndermiş olduğu güvenlik şifresi ile alışverişinizi onaylayınız. (Bu adımda hiçbir şekilde kart bilgileriniz tarafımızdan görülmemekte ve bilgileriniz saklı tutulmamaktadır. Ödemenizi kartınızın bulunduğu bankanın sayfasında gerçekleştirmektesiniz.)

Ödemeniz kısa bir güvenlik aşamasından geçirilerek bazen anlık, bazen ise gerek görüldüğünde siteye kayıt olurken kullandığınız telefon numarasından aranıp tarafınızdan verilecek onay neticesinde onaylanacak ve site hesabınıza tutar aktarılacaktır.

Yurtdışından Ödeme Yapabilirmiyim? Fazla Ödeme Yaptım / Artık Alışveriş Yapmayacağım. Kalan Paramı Geri Alabilirmiyim? Bonus Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Bonus Kazanabilirim? Bonus Bakiyeyi Nakite Çevirebilirmiyim? E-PİN Nedir? Nasıl Sipariş Verebilirim? Satın Aldığım E-PİN Koduna Nereden Ulaşabilirim? E-PİN Satın Aldım. Yükleyemedim / Hatalı Çıktı Ne Yapmalıyım? Aldığım E-PİN Kodunu İade Edebilirmiyim? İstediğim Zaman Üyeliğimi Sonlandırabilirmiyim? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Teslimatları Nasıl Yapılmaktadır? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Alımı Yapıyormusunuz?
Hızlı Satın Al