YARDIM

Nasıl Üye Olabilirim? Nasıl Bayi Üye Olabilirim? Üye Olmak İçin Yaş sınırı Var Mı? Mail Adresime Üyelik Maili ve Güvenlik Kodu Maili Gelmiyor

Üye olurken doldurmuş olduğunuz forma yazılan bilgiler yasa dışı, yalan yada yanlış bilgiler içerdiği tespit edilir ise üyeliğiniz sistem tarafından onaylanmamaktadır.

Tüm bilgilerinizin doğru ve tam olmasına rağmen mail gelmiyor ise, gönderilen mailler otomatik sistem tarafından gönderildiği için bazı mail sağlayıcılar tarafından bazen mail kutusunda Gelen bölümü yerine Gereksiz, Spam yada Junk bölümlerine düşmektedir. Lütfen bu bölümleri kontrol ediniz.

Kontrol etmenize rağmen maillerimiz size ulaşmıyorsa, lütfen Canlı Destek ekibimizle yada bilgi@yedioyun.com mail adresine mail atarak bize bildirmekten çekinmeyiniz.

Üye Olduktan Sonra İletişim Bilgilerimi Değiştirebilirmiyim? Site Hesabıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Bakiye Yükleme Seçenekleri Nelerdir? Havale / EFT / ATM Ödemesi Yaptım. Bakiye Hesabıma Nasıl Eklenecek? Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Yurtdışından Ödeme Yapabilirmiyim? Fazla Ödeme Yaptım / Artık Alışveriş Yapmayacağım. Kalan Paramı Geri Alabilirmiyim? Bonus Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Bonus Kazanabilirim? Bonus Bakiyeyi Nakite Çevirebilirmiyim? E-PİN Nedir? Nasıl Sipariş Verebilirim? Satın Aldığım E-PİN Koduna Nereden Ulaşabilirim? E-PİN Satın Aldım. Yükleyemedim / Hatalı Çıktı Ne Yapmalıyım? Aldığım E-PİN Kodunu İade Edebilirmiyim? İstediğim Zaman Üyeliğimi Sonlandırabilirmiyim? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Teslimatları Nasıl Yapılmaktadır? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Alımı Yapıyormusunuz?
Hızlı Satın Al