KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK BİLDİRİMİ

1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI:

Bir tarafta ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İnternet Hizmetleri Ltd.Şti. ile diğer tarafta işletilen yedioyun.com (Bundan sonra "Yedioyun" olarak anılacaktır) internet adresinde ürün alımı yapmak üzere "BİREYSEL ÜYE" veya ürün satışı yapmak için aracılık yapan "KURUMSAL ÜYE" arasında aşağıdaki şartlarla iş bu kullanıcı sözleşmesi imzalanmıştır. Bütün "BİREYSEL ÜYE" ve "KURUMSAL ÜYE", "YEDİOYUN"'a ÜYE OLMAKLA VEYA "KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ OKUDUM VE KABUL EDİYORUM" İBARESINI SEÇEREK BU SÖZLEŞMENİN BÜTÜN HÜKÜMLERINI PEŞİNEN KABUL EDERLER.

2. ÜYELİK ŞARTLARI

Siteye üye olmak isteyen veya alışveriş yapmak isteyen tüm "BİREYSEL ÜYELERİN" ve "KURUMSAL ÜYELERİN" 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Üyelik başvurusunun yapılması veya "KULLANICI SÖZLESMESİNİ OKUDUM VE KABUL EDİYORUM" ibaresinin seçilmesi ve iş bu sözleşmenin onaylanmasıyla birlikte üye 18 yaşından büyük olduğunu kabul etmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması halinde "Yedioyun" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.

3. KULLANIM KOSULLARI ve KULLANICILARIN ALIŞVERİŞ ŞARTLARI

www.yedioyun.com yani "Yedioyun"a üyelik aşamasında "BİREYSEL ÜYE" ve "KURUMSAL ÜYE" olmak üzere iki çeşit kullanıcı bulunmakta olup, "Yedioyun" a üyelik aşamasında aday ilk olarak "BİREYSEL ÜYE" olacaktır.

"BİREYSEL ÜYE" lere ilişkin ayrıntılı düzenlemeler aşağıda yer almaktadır.

 • a. "BİREYSEL ÜYELER":
  "BİREYSEL ÜYE" ler, www.yedioyun.com üye olarak "Yedioyun" ile yalnızca ürün satın alma konusunda anlaşmış bulunan kullanıcılardır.
  "BİREYSEL ÜYE" lerin "Yedioyun" da teshir edilen ve satın alacakları ürünler "Yedioyun" un stoklarıyla, teknolojik ve sınai imkanlarıyla sınırlıdır. Siparişler, www.yedioyun.com " Yedioyun" da görünen fiziki-görsel durumlarından farklılıklar gösterebilir, siparişler stoklarla sınırlıdır.
  "BİREYSEL ÜYE" "Yedioyun" un adı basta olmak üzere, bu sitede teşhir edilen ürünlerin, yazı, resim ve tasarımların ve www.yedioyun.com 'un işleyiş sisteminin bütünü ZMS Bilgi Sistemleri Ltd.Şti 'ne ait olduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "Yedioyun" a ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir. Bu hak veya hakların izinsiz kullanımı halinde "Yedioyun" derhal yasal takibat başlatma ve kullanıcının üyeliği askıya alma hakkına sahiptir.
  "BİREYSEL ÜYE" www.yedioyun.com "Yedioyun" a sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel niteliklerini, satış fiyatını, ödeme şeklini ve teslimata ilişkin ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir.
  "BİREYSEL ÜYE" www.yedioyun.com "Yedioyun" dan kredi kartı ile sipariş verebilirler. Siparişin "Yedioyun" tarafından değerlendirilmeye alınma zamanı siparişin verilme zamanı değil, ürün bedelinin tüm vergiler toplamının kredi kartından tahsilâtının yapıldığı andır.
  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15/ğ uyarınca www.yedioyun.com "Yedioyun" dan sipariş veren "BİREYSEL ÜYE" lerin satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.
  "BİREYSEL ÜYE" ve "KURUMSAL ÜYE" lerin siparişleri kendilerine online olarak ve e-posta adresi vasıtası ile anında ifa edilir. "BİREYSEL ÜYE" e-posta adresini doğru girmekle yükümlüdür. E-posta adresinden ve iletişim bilgilerinden kaynaklanan hatalardan "Yedioyun" sorumlu tutulamaz.

4. FİYATLANDIRMA:

"Yedioyun" önceden haber vermeksizin, teşhirde bulunan ürünlerinde ve bu ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

5. TESLİMAT KOŞULLARI:

Her gün 10:00 - 22:00' a kadar verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde sorun çıkmadığı taktirde 15 dakika içerisinde teslim edilir.

6. SİPARİŞ İPTAL KOŞULLARI:

Alıcılar, elektronik ortamda anında ifa edilen ürünlerin dışında, diğer ürün siparişlerini, teslim edilmemiş ve e-posta ile gönderilmemiş ise iptal edebilirler. İptal işlemini, Canlı Destekten gerçekleştirilebilirler.

7. ÜRÜN İADE KOŞULLARI:

ALICI'nın şifreli ve elektronik pin ürünlerinin, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği madde 15 (ğ) gereğince www.yedioyun.com "Yedioyun" dan sipariş veren Alıcıların sipariş verip teslim aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.

8. FESİH:

"Yedioyun" sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

9. UYUŞMAZLIKLAR ve ÇÖZÜMÜ:

İş bu sözleşmeden kaynaklanan her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

yedioyun.com adresini ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan üye veya üye harici tüm kullanıcılar iş bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Hızlı Satın Al