YARDIM

Nasıl Üye Olabilirim? Nasıl Bayi Üye Olabilirim? Üye Olmak İçin Yaş sınırı Var Mı? Mail Adresime Üyelik Maili ve Güvenlik Kodu Maili Gelmiyor Üye Olduktan Sonra İletişim Bilgilerimi Değiştirebilirmiyim? Site Hesabıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Bakiye Yükleme Seçenekleri Nelerdir? Havale / EFT / ATM Ödemesi Yaptım. Bakiye Hesabıma Nasıl Eklenecek? Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Yurtdışından Ödeme Yapabilirmiyim? Fazla Ödeme Yaptım / Artık Alışveriş Yapmayacağım. Kalan Paramı Geri Alabilirmiyim? Bonus Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Bonus Kazanabilirim? Bonus Bakiyeyi Nakite Çevirebilirmiyim? E-PİN Nedir? Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sitemizde sipariş verebilmek için öncelikle sitemize ücretsiz üye olmalı ve site hesabınıza bakiye yüklemiş olmanız gerekmektedir. Bu iki işlemi tamamladıktan sonra aşağıda belirtilen adımları izleyiniz :

1-) Oyunlar menüsünden alışveriş yapmak istediğiniz oyun kategorisini seçiniz.

2-) Almak istediğiniz ürünün sağında bulunan Sepet butonuna tıklayınız.

3-) Açılan sayfada sipariş adetini belirtip Sipariş Ver butonuna tıklayarak sipariş işlemini tamamlayınız. (Oyun parası siparişlerinde aynı sayfada bulunan Adet kısmına almak istediğiniz miktarı ve Karakter İsmi bölümüne oyundaki isminizi yazıp siparişinizi onaylayınız.)

Satın Aldığım E-PİN Koduna Nereden Ulaşabilirim? E-PİN Satın Aldım. Yükleyemedim / Hatalı Çıktı Ne Yapmalıyım? Aldığım E-PİN Kodunu İade Edebilirmiyim? İstediğim Zaman Üyeliğimi Sonlandırabilirmiyim? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Teslimatları Nasıl Yapılmaktadır? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Alımı Yapıyormusunuz?
Hızlı Satın Al