YARDIM

Nasıl Üye Olabilirim? Nasıl Bayi Üye Olabilirim? Üye Olmak İçin Yaş sınırı Var Mı? Mail Adresime Üyelik Maili ve Güvenlik Kodu Maili Gelmiyor Üye Olduktan Sonra İletişim Bilgilerimi Değiştirebilirmiyim? Site Hesabıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Bakiye Yükleme Seçenekleri Nelerdir?

1- Havale/EFT : Tüm bankalardan havale ve eft yaparak hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

2- ATM Kartsız İşlem : Banka hesap numaralarımızın bulunduğu bankaların atmlerinden kartsız işlem olarak, havale seçeneğinden para gönderebilirsiniz.

3- Banka/Kredi Kartı : Tüm bankaların banka ve kredi kartları ile hızlı ve güvenli bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz.

4- Mobil Ödeme : Tüm operatörlerin faturasız hatlarıyla bakiye yükleyebilirsiniz.

5- E-PİN : Firmamıza ait promosyon yada hediye E-PİN kodunuz var ise bu seçenekten pin kodunuzu aktif edip, site bakiyesine çevirebilirsiniz.

Havale / EFT / ATM Ödemesi Yaptım. Bakiye Hesabıma Nasıl Eklenecek? Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim? Yurtdışından Ödeme Yapabilirmiyim? Fazla Ödeme Yaptım / Artık Alışveriş Yapmayacağım. Kalan Paramı Geri Alabilirmiyim? Bonus Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Bonus Kazanabilirim? Bonus Bakiyeyi Nakite Çevirebilirmiyim? E-PİN Nedir? Nasıl Sipariş Verebilirim? Satın Aldığım E-PİN Koduna Nereden Ulaşabilirim? E-PİN Satın Aldım. Yükleyemedim / Hatalı Çıktı Ne Yapmalıyım? Aldığım E-PİN Kodunu İade Edebilirmiyim? İstediğim Zaman Üyeliğimi Sonlandırabilirmiyim? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Teslimatları Nasıl Yapılmaktadır? KnightOnline Goldbar(GB) ve Metin2 Yang Alımı Yapıyormusunuz?
Hızlı Satın Al