PUBG Mobile 13.Sezon Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

haber(

PUBG Mobile 13.Sezon Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile oyuncularına 2. yıl dönümü nedeniyle 13. sezonda yeni ödüller ve sürprizlerle şaşırtmayı amaçlıyor. Şimdiden 13. sezonda oyuncuları nelerin beklediği büyük merak konusu olmuş durumda.

Pubg Mobile tarafından yapılan açıklamada ne gibi yenilikler olacağı açıklandı.Yeni sezon güncellemesi 7 Mayıs 2020 tarihinde 0.18.0 versiyonu ile yayınlanacak.

Royale Pass 11 Mayıs 2020'de kapanacak ve 13 Mayıs 2020'de 13. sezon resmen başlayacak.

Peki PUBG Mobile 13.Sezonda Ne Gibi Yenilikler Olacak?

13.Sezon "Oyuncak Oyun Alanı" tema adıyla yayınlanacak. Adından da anlaşılacağı gibi oyuncak temalı ödüller olacak. Ayrıca yeni bir karakterin çıkacağı düşünülüyor.Silah ve karakter kaplamalarında Power Rangers temaları olacak.

Yeni setler 13.Sezonda da yer alacak ve Andy adında yeni bir karakter çıkartılacak.

Bunlarlada bitmedi. Yeni AUG tasarımı, 4 farklı yeni emoji, mücevher çivili Dacia, yeni silah aksesuarı, uçak deseni,kask ve G35C kostümünün yayınlanması bekleniyor. 13. Sezonda paraşütlerde de oyuncuları yenilik bekliyor.

13.Sezon temalı yeşil renkli bir paraşüt tasarlanmış. Son olarak bu yeniliklere ek oyuncuların merakla beklediği yeni Erangel 2.0 haritasıda 13.Sezonla birlikte yayınlanabilir.

13.Sezonda Yedioyun olarak her zamanki gibi yine oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bizlerde 7/24 hizmetimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz. Güncel fiyatlarımızı görmek ve alışveriş yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Satın Al

Hızlı Satın Al