YARDIM

ATM`den Hesabınıza Nasıl Para Yatırabilirim ?


Bize banka ATM lerinden 7/24 para gönderebilirsiniz. Genel olarak işlemler aşağıdaki gibidir:

- İlk olarak ATM ekranında GİRİŞ tuşuna tıklayınız.
- Kartsız İşlemler bölümünden Hesaba Para Yatırma tıklanır.
- Parayı yatıran kişi gelen ekranda kendi TC Kimlik Numarasını girer.
- Para yatırılacak Hesap No ve Şube Kodu istenildiğinde bizim hesap numaramızı ve şube kodumuzu girip Evet seçeneğini tıklayınız.
- Gelen ekranda yollayacağınız hesap numarası sahibinin ismi ve hesap numarası bilgileri çıkmaktadır. Bu bilgileri kontrol edip yollayacağınız isim doğru çıkıyor ise Evet veya İşleme Devam seçeneğini tıklayınız.
- Daha sonra Para bölmesi açılacak yatıracağınız parayı bu bölmeye koyunuz. Sistem para tanımlama işlemi gerçekleştirip size yatırdığınız tutarı onaylamanızı isteyecektir. Yatıracağınız tutarı kontrol edip Evetyada İşleme Devam seçeneğine tıklayınız.
- Miktar ve paranın yatırılacağı hesap doğrulandıktan sonra para anında bizim hesaplarımıza geçer ve size paranın yatırıldığına dair ATM fiş verecektir. Sakın bu fişi almayı unutmayınız ve alışverişiniz bitene kadar saklayınız.

Bazı bankalara ait nasıl para gönderebileceğinizi gösteren DEMO olarak ATM Para Gönderme işlemlerini aşağıdaki linklere tıklayarak izleyebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI : http://demo.garanti.com.tr/atm/atm.htm

ESN Kodu İle KnightOnline Premium ve NPoint Nasıl Yüklenir ? Fazla Ödeme Yaptım. / Artık Alışveriş Yapmayacağım. Paramı Geri Alabilirmiyim ? KnightOnline Goldbar(GB) Alımı / Takası Yapıyormusunuz ? KnightOnline Goldbar(GB) Sattım Paramı Nasıl Alabilirim ? KnightOnline Goldbar(GB) Teslimatı Nasıl Yapılmaktadır ? Yedioyun`da Nasıl Sipariş Verebilirim ? Crosfire ZP Yükleme Seafight İnci Yükleme Joygame Joypara Yükleme Kredi Kartıyla Nasıl Alışveriş Yapabilirim ? Zynga Facebook Oyun Kartı Nedir ? Nasıl Kullanılır ? MangırKart ile Metin2 EP Yükleme League Of Legends Riot PIN İle Riot Points(RP) Yükleme
Hızlı Satın Al