YARDIM

ATM`den Hesabınıza Nasıl Para Yatırabilirim ? ESN Kodu İle KnightOnline Premium ve NPoint Nasıl Yüklenir ? Fazla Ödeme Yaptım. / Artık Alışveriş Yapmayacağım. Paramı Geri Alabilirmiyim ? KnightOnline Goldbar(GB) Alımı / Takası Yapıyormusunuz ? KnightOnline Goldbar(GB) Sattım Paramı Nasıl Alabilirim ? KnightOnline Goldbar(GB) Teslimatı Nasıl Yapılmaktadır ? Yedioyun`da Nasıl Sipariş Verebilirim ? Crosfire ZP Yükleme Seafight İnci Yükleme Joygame Joypara Yükleme Kredi Kartıyla Nasıl Alışveriş Yapabilirim ? Zynga Facebook Oyun Kartı Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

1. Zynga Oyun Kartı nedir?
Zynga Oyun Kartı, tüm Zynga oyunlarda kullanabileceğiniz ön ödemeli bir karttır. Sitemizden aldığınız PİN kodunu şifreyi, oyun içerisinde ilgili alana girdiğinizde kartınızın tutarına karşılık gelen oyun parasına çevirebilirsiniz. Oyun parası ile oyun içerisindeki sanal ürünleri satın alabilirsiniz.

2. Kartları hangi oyunlarda kullanabilirim?
Zynga Oyun Kartlarını aşağıdaki oyunlarda kullanabilirsiniz:
FrontierVille , FarmVille , FishVille, Zynga Poker , YoVille, Mafia Wars, ,Mafia Wars 2, PetVille, Café World, Treasure Isle, CityVille,Empires

3. Zynga Oyun Kartılarını nasıl kullanabilirim?
Zynga Oyun Kartı E-Pini aldıktan sonra oynadığınız Zynga oyunundaki “Game Card” bölümüne girerek 10 haneli PİN kodunuzu sayfadaki kutucuğa giriniz ve “Devam” butonuna basın. Ardından Kartınızın tutarına karşılık gelen sanal oyun parasıyı seçerek onaylayınız. Sanal oyun parası hemen hesabınıza geçecektir.

4. Bir kartı birden çok oyunda kullanabilirmiyim?
Her Zynga Oyun Kartı E-Pin`ini bir kez bir oyunda kullanabilirsiniz. Sitemizden aldığınız PİN kodunu oyunun içerisinde ilgili Alana girdikten sonra PİN kodunuz kullanılmış olur ve artık başka bir oyunda kullanılamaz. Eğer birden çok oyun oynuyorsanız her biri için ayrı kart kullanmanız gerekmektedir.

MangırKart ile Metin2 EP Yükleme League Of Legends Riot PIN İle Riot Points(RP) Yükleme
Hızlı Satın Al